Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mobility

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

  • Wild Isles

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Cocaine Bear

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Polite Society

    ★★★★½

  • M3GAN

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

  • Falling for Christmas

  • The Viewing

  • The Autopsy

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★★

  • Glass Onion

  • The Menu

  • Bros

  • Bones and All

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★

  • Nope

  • Orchestrator of Storms: The Fantastique World of Jean Rollin

  • Mrs. Harris Goes to Paris

  • A Bunch of Amateurs

  • Fire Island

    ★★★★

  • Le Pupille

  • Moonage Daydream

  • Return to Seoul

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Enys Men

  • Corsage

  • Three Thousand Years of Longing

  • Men

  • The Eight Mountains

  • The Northman

  • RRR

    ★★★★

  • Slash/Back

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

  • Turning Red

    ★★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★★

  • Living

  • Fire of Love

  • The House

    ★★★½

  • The Green Planet

  • Me and The Matrix

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Divination Dave

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

  • Bridget Riley: Painting the Line

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

  • Tear Along the Dotted Line

  • The Actress

  • The Many Saints of Newark

  • The Bones

  • Happening

  • True Things

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Parallel Mothers

  • Reminiscence

  • Mad God

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Uprising

    ★★★★★