Sort by
  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★

  • Your Place or Mine

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★★

  • Encanto at the Hollywood Bowl

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Harry & Meghan

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • Emancipation

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Elton John Live: Farewell from Dodger Stadium

    ★★★½

  • Christmas with You

    ★★

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Spirited

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★½

  • The Watcher

    ★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Rosaline

    ★★★

  • Iliza Shlesinger: Hot Forever

    ★★★½

  • The Redeem Team

    ★★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Lou

    ★★½

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★★

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★

  • If These Walls Could Sing

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★

  • The Wonder

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★½

  • The Next 365 Days

  • Look Both Ways

    ★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • Skinamarink

    ★★

  • TAXI!

  • National Theatre Live: Prima Facie

    ★★★★

  • Nope

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

    ★★★½

  • Black Bird

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Paul McCartney at Glastonbury 2022

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Amy Schumer Presents: Parental Advisory

  • Lightyear

    ★★½

  • Jennifer Lopez: Halftime

    ★★½

  • Bill Burr Presents: Friends Who Kill

    ★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★½