Sort by
  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Christmas with You

    ★★

  • Making All Quiet on the Western Front

  • Falling for Christmas

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • Do Revenge

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Blonde

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Love in the Villa

    ★★

  • Look Both Ways

    ★★★

  • Fall

    ★★★

  • Purple Hearts

    ★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★

  • Honor Society

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Le Pupille

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Along for the Ride

    ★½

  • Crush

    ★★★

  • The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Weekend Away

    ★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Three Months

    ★★★★

  • Dog

    ★★★½

  • Tall Girl 2

    ½

  • Uncharted

    ★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Behind the Scenes With Jane Campion

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • The Royal Treatment

    ★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • The 5 Seconds of Summer Show

    ★★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★

  • Ciao Alberto

    ★★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

  • Cinderella

    ★½

  • The Hand of God

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★

  • After We Fell

    ½

  • He's All That

  • If I Can't Have Love, I Want Power

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

  • Plan B

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Save Ralph

  • Miraculous World: Shanghai – The Legend of Ladydragon

    ★★★★½

  • Zara Larsson - Live In Concert

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★

  • The Last Paradiso