Sort by
  • Fire Island

    ★★★½

  • Revolutionary Girl Utena: The Adolescence of Utena

    ★★★★

  • Cardcaptor Sakura: The Movie

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★½

  • Top Gun

    ★★★

  • Nobody's Daughter Haewon

    ★★★★

  • Maquia: When the Promised Flower Blooms

    ★★★½

  • Kiss Kiss Bang Bang

    ★★★½

  • Princess Mononoke

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Pompo the Cinephile

    ★★

  • Roujin Z

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • Terrace House: Closing Door

    ★★½

  • Good Time

    ★★★★

  • By the Sad Sea Waves

    ★★★

  • Delusions of Grandeur

    ★★★