Sort by
  • Adult Swim Yule Log

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★½

  • A Hollywood Christmas

  • A Christmas Story Christmas

  • Spirited

    ★★★½

  • Pickman's Model

    ★½

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Elvis

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Deep Water

    ★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The Backrooms (Found Footage)

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Cry Macho

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Cinderella

    ½

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★★★½

  • Vivo

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

  • Pig

    ★★★★

  • Titane

    ★★½

  • Benedetta

    ★★★★½

  • The Deep House

    ★★

  • Luca

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Beyond the Model

    ½

  • Joanne Is Dead

    ★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Sisters

    ★★★

  • The Nipple Whisperer

    ★½

  • Reklaw

    ★★½

  • Are You Still There?

    ★★★★½

  • The Unlikely Fan

    ★★★★★

  • Puss

  • The Beta Test

    ★★★★½

  • Sales Per Hour

    ★★★★½

  • Boss Level

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★