Sort by
  • Dune: Part Two

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★★

  • The Swan

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Halloween Ends

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★

  • Pearl

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Not Okay

    ★★★

  • Jackass Shark Week 2.0

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Men

    ★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Marry Me

    ★½