• The Hating Game

    ★½

  • Saved!

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Sleeping with Other People

    ★★★★

  • The 40 Year Old Virgin

    ★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Cruel Intentions

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Punch-Drunk Love

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Original Cast Album: Company

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Beetlejuice

    ★★★