bill hader ginsburg has logged 15 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Burn After Reading

Burn After Reading

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
Read the review Edit this entry  
23
The Princess and the Frog

The Princess and the Frog

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Sorry to Bother You

Sorry to Bother You

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Sorry to Bother You

Sorry to Bother You

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Mr. & Mrs. Smith

Mr. & Mrs. Smith

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
Read the review Edit this entry  
18
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Shame

Shame

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Secretary

Secretary

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Sex, Lies, and Videotape

Sex, Lies, and Videotape

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Cabaret

Cabaret

1972
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
WandaVision

WandaVision

2021
×
Read the review Edit this entry  
07
Barb & Star Go to Vista Del Mar

Barb & Star Go to Vista Del Mar

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry