Sort by
  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Luca

    ★★★★

  • In the Heights

  • Friends: The Reunion

  • To All the Boys: Always and Forever

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★

  • The Little Things

  • Wonder Woman 1984

  • The Queen's Gambit

  • Soul

  • Freaky

  • After We Collided

  • The Kissing Booth 2

  • Hamilton

  • Scoob!

  • Normal People

    ★★★★★

  • The Last Dance

  • A Quiet Place Part II

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • Palm Springs

  • Little Women

  • Last Christmas

    ★½

  • Frozen II

  • Maleficent: Mistress of Evil

  • The Irishman

  • Knives Out

  • Joker

  • Uncut Gems

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Angel Has Fallen

  • It Chapter Two

  • Spider-Man: Far from Home

  • Murder Mystery

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Parasite

  • Rocketman

  • Aladdin

  • Avengers: Endgame

  • Someone Great

  • After

  • Dumbo

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Mary Poppins Returns

  • Creed II

  • Instant Family

  • Bird Box

  • Ralph Breaks the Internet

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★★

  • Venom

  • Green Book

  • Beautiful Boy

    ★★★★★

  • A Simple Favor

  • Roma

    ★★★★½

  • To All the Boys I've Loved Before

  • Crazy Rich Asians

  • Mamma Mia! Here We Go Again

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Ocean's Eight

  • Incredibles 2

  • Tag

  • Adrift

  • Deadpool 2

  • Avengers: Infinity War

  • Bao

  • Blockers

  • A Quiet Place

  • Game Night

  • Love, Simon

  • Black Panther