Sort by
  • New Year's Eve

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Recep İvedik 7

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★½

  • Katakulli

    ★½

  • Cars on the Road

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ½

  • Groot's Pursuit

    ★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★

  • The Little Guy

    ★★

  • Groot's First Steps

    ★★

  • Magnum Opus

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • The Life and Movies of Erşan Kuneri

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★½

  • Moon Knight

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Dayı: Bir Adamın Hikâyesi

    ★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Ciao Alberto

    ★★½

  • Injustice

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • Black Widow

    ★½

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★

  • 22 vs. Earth

    ★★½

  • Save Ralph

    ★★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • WandaVision

    ★★

  • Ethos

    ★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • The War with Grandpa

    ★½

  • Akıncı Documentary

  • Onward

    ★½

  • Vendors' Meeting

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Rise of Empires: Ottoman

    ★★★½

  • Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı

    ½

  • Comidark Films 2: The Pawn

    ★★½

  • Comidark Films 2: Insane

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • 1917

    ★★★★½

  • Pocket Hercules: Naim Suleymanoglu

    ★★★

  • Recep Ivedik 6

    ½

  • You've Got Murder

    ★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★½

  • Comidark Films: The Getaway

    ★★

  • Comidark Films: In Between

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • The Platform

    ★★½

  • The King

    ★★★

  • The Two Popes

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★½

  • Float

    ★★

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • Greatest Events of World War II in Colour

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½