Sort by
  • The Nun II

    ★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fast X

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Kendrick Lamar's The Big Steppers Tour: Live from Paris

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ½

  • Daddy Daughter Trip

    ½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Morbius

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Distance

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • The Addams Family 2

    ½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Intrusion

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★

  • Titane

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • F9

    ★½

  • Cruella

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Save Ralph

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½