elvisthealien has logged 12 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Seaspiracy

Seaspiracy

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Bad Trip

Bad Trip

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Justice League

Justice League

2017
×
Read the review Edit this entry  
25
Minari

Minari

2020
×
★★★★
Edit this entry  
25
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Vampire's Kiss

Vampire's Kiss

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
09
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Little Fish

Little Fish

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Solaris

Solaris

1972
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Bliss

Bliss

2021
×
½
Read the review Edit this entry