-ˏˋ elsa ˊˎ- has logged 14 entries for films during January 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Tenet

Tenet

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Interstellar

Interstellar

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Spotlight

Spotlight

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Night at the Museum

Night at the Museum

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Home Movie: The Princess Bride

Home Movie: The Princess Bride

2020
×
Read the review Edit this entry  
08
Little Miss Sunshine

Little Miss Sunshine

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Waking Ned

Waking Ned

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry