• The Ice Road

    ★★★

  • The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Office Space

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • The Hunger Games: Catching Fire

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • F9

    ★★★★½

  • Another Round

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★★

  • Dawn of the Dead

    ★★★★