Sort by
  • Wish

  • Godzilla Minus One

    ★★★½

  • Dumb Money

    ½

  • Poor Things

  • Ferrari

    ★★★½

  • The Holdovers

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★★

  • Oppenheimer

  • Barbie

    ★★★★

  • Puffin Rock and the New Friends

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Once Upon a Studio

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★½

  • Elemental

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • ETs Among Us Presents: Alaska's Secret Pyramid and Worldwide Alien Archaeology

  • World of Light

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Whispering Avatar

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Personality Crisis: One Night Only

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Pinocchio

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Crimes of the Future

  • Men

    ★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Morbius

  • Turning Red

    ★★★★★

  • No Exit

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Uncharted

    ★★

  • Kimi

    ★★★★

  • God's Country

    ★★★½

  • You Won't Be Alone

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ½

  • Ciao Alberto

    ★★★★

  • Godzilla vs. Hedorah

  • Encanto

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Last Duel

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★