Sort by

bel has logged 12 entries for films during July 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Normal People

Normal People

2020
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
30
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Kissing Booth 2

The Kissing Booth 2

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
21
Hamilton

Hamilton

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Visit

The Visit

2015
×
Edit this entry  
19
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
Edit this entry  
12
Harry Potter and the Philosopher's Stone

Harry Potter and the Philosopher's Stone

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Legally Blonde

Legally Blonde

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Game Night

Game Night

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Beetlejuice

Beetlejuice

1988
×
★★★★
Edit this entry  
02
Crazy, Stupid, Love.

Crazy, Stupid, Love.

2011
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
02
Toy Story 3

Toy Story 3

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry