bel has logged 24 entries for films during February 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Surviving R. Kelly

Surviving R. Kelly

2019
×
Edit this entry  
26
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Harry Potter and the Philosopher's Stone

Harry Potter and the Philosopher's Stone

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Mulan

Mulan

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Free Solo

Free Solo

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Love, Rosie

Love, Rosie

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
How to Train Your Dragon: The Hidden World

How to Train Your Dragon: The Hidden World

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
12
The Boy in the Striped Pyjamas

The Boy in the Striped Pyjamas

2008
×
★★★★
Edit this entry  
12
Mary Queen of Scots

Mary Queen of Scots

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
How to Train Your Dragon: The Hidden World

How to Train Your Dragon: The Hidden World

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Abducted in Plain Sight

Abducted in Plain Sight

2017
×
Read the review Edit this entry  
09
The Place Beyond the Pines

The Place Beyond the Pines

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed

Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
A Simple Favor

A Simple Favor

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Scooby-Doo

Scooby-Doo

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
How to Train Your Dragon 2

How to Train Your Dragon 2

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Maze Runner: The Death Cure

Maze Runner: The Death Cure

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Maze Runner: The Scorch Trials

Maze Runner: The Scorch Trials

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Maze Runner

The Maze Runner

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Devil Wears Prada

The Devil Wears Prada

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Widows

Widows

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Allegiant

Allegiant

2016
×
★★
Read the review Edit this entry