Sort by
  • Choose Love

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Take Care of Maya

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★

  • American Manhunt: The Boston Marathon Bombing

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • A Good Person

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Sharper

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Polite Society

    ★★★★

  • Missing

    ★★½

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

  • Gangsta Granny Strikes Again

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Alice, Darling

    ★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★★

  • Blonde

  • About Fate

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • House of Hammer

  • TÁR

    ★★★

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • After Ever Happy

    ½

  • I Came By

    ★★

  • Purple Hearts

    ★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★

  • Elvis

    ★★

  • Aftersun

    ★★★★½