Sort by
  • Fast X

  • BEEF

  • The Super Mario Bros. Movie

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • The 10th Annual On Cinema Oscar Special

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

  • Horror in the High Desert 2: Minerva

  • Dick Tracy Special: Tracy Zooms In

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★★

  • Infinity Pool

  • This Place Rules

  • Babylon

    ★★★★★

  • Adult Swim Yule Log (aka The Fireplace)

  • The Metropolitan Opera: The Hours

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • M3GAN

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Whispering Avatar

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

  • The People You're Paying to Be in Shorts

  • The Autopsy

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

  • The Metropolitan Opera: Medea

    ★★★★★

  • Batman and Superman: Battle of the Super Sons

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Deck of Cards: What Went Wrong

  • Black Adam

  • The Metropolitan Opera: La Traviata

  • Hellraiser

  • The Munsters

    ★★★★★

  • Smile

  • Glass Onion

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • See How They Run

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

  • The Whale

    ½

  • Pearl

    ★★★★★

  • Deck of Cards

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Terrifier 2

  • Barbarian

  • Clerks III

  • Prey

  • Skinamarink

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • All Jacked Up and Full of Worms

  • Spirited Away: Live on Stage

    ★★★★★

  • Bullet Train

  • Minions: The Rise of Gru

  • Would It Kill You to Laugh? Starring Kate Berlant + John Early

  • Spiderhead

  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

  • Fire Island

  • What Is a Woman?

  • Elvis

    ★★★★★

  • Funny Pages

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • The Metropolitan Opera: Lucia Di Lammermoor

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★★

  • Cool Blue Car

  • Top Gun: Maverick

  • As We Hold Hands

  • Crush

  • Under the Banner of Heaven

  • Bros Before