Sort by
  • Haunted Mansion

    ½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Wham!

    ★★

  • Secret Invasion

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★★

  • Stan Lee

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Air

    ★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★★

  • Flamin' Hot

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Inside

    ★★½

  • Your Place or Mine

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • M3GAN

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

  • After Ever Happy

    ½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★★

  • The Man from Toronto

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★★★

  • Morbius

    ★★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Tall Girl 2

  • Uncharted

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Red Notice

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★★

  • Encanto

    ★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • After We Fell

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★