Sort by
  • Scream VI

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Nocebo

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • My Policeman

    ★★★

  • The Menu

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★

  • Bros

    ★★★★★

  • Blonde

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi: A Jedi's Return

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

  • After Ever Happy

    ½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★★

  • Groot's First Steps

    ★★½

  • Purple Hearts

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Persuasion

    ★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • We Cry Together

    ★★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Senior Year

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

    ½

  • Read Between the Lines

    ★★★½

  • Morbius

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Moonfall

    ★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Single All the Way

    ★★★

  • West Side Story

    ★★

  • The Unforgivable

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • An Audience with Adele

    ★★★★½

  • Sing 2

    ★★★

  • Adele One Night Only

    ★★★★★