Sort by
  • Mean Girls

    ★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★½

  • Volare

  • Carl's Date

  • Polybius

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★½

  • Monster

    ★★★★★

  • Fast X

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Unorganized Crime

    ★★★½

  • Beat Up

    ½

  • Joy Ride

    ★★★

  • Scream VI

    ★★½

  • Black Country, New Road - “Live at Bush Hall”

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Spirited

  • Hangman

  • Vikram Vedha

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Not Okay

    ★½

  • Skinamarink

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Broker

    ★★★★

  • Godland

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★½

  • Adam by Eve: A Live in Animation

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • The Adam Project

    ★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • The Novelist's Film

    ★★★½

  • Bubble

    ★★½

  • Catwoman: Hunted

    ★★★

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

  • Fresh

    ★½

  • Scream

    ★★★½

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Super Crooks

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★½

  • Maya and the Three

  • Eternals

    ★★★½

  • Injustice

    ½

  • Squid Game

  • Yuni

    ★★

  • Dune

    ★★★

  • He's All That

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Belle

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★½

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow