Sort by
  • The Fall of the House of Usher

    ★★½

  • Totally Killer

  • Saw X

  • No One Will Save You

  • Dicks: The Musical

  • Saltburn

    ★★★

  • Happiness for Beginners

  • Barbie

    ★★½

  • No Hard Feelings

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Bama Rush

  • John Mulaney: Baby J

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Renfield

  • Joy Ride

    ★★

  • Evil Dead Rise

  • Bottoms

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

  • Daisy Jones & the Six

  • Luther: The Fallen Sun

  • Your Place or Mine

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Knock at the Cabin

  • Passages

  • The Deepest Breath

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • A Man Called Otto

  • Call Me Miss Cleo

  • M3GAN

    ★★★½

  • Your Christmas Or Mine?

    ½

  • Violent Night

  • The People We Hate at the Wedding

    ★★

  • Spirited

  • Falling for Christmas

    ½

  • I'm Totally Fine

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

  • The Final Rose

  • The Watcher

    ★½

  • Dangerous Game: The Legacy Murders

    ½

  • Significant Other

    ★★★½

  • My Best Friend's Exorcism

  • Hellraiser

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Smile

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Confess, Fletch

  • Do Revenge

  • The Menu

    ★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Saint Omer

  • Don't Worry Darling

  • Bones and All

  • The Patient

  • Barbarian

  • The Invitation

  • Running with the Devil: The Wild World of John McAfee

    ★★

  • The Immaculate Room

  • Look Both Ways

  • Fall

  • Trainwreck: Woodstock '99

  • Prey

  • The Most Hated Man on the Internet

    ★★★★

  • House of Darkness

    ★½

  • Bullet Train

    ★½

  • Joel Kim Booster: Psychosexual

    ★★★

  • Vengeance