Sort by
  • Selfish Son

  • Bad Trip

    ★★★★½

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★

  • Zorg II: Fall Of Thera

    ★★★½

  • Ambiancé

  • Sometime, Sometime

    ★★★

  • Monuments

    ★½

  • Still Processing

    ★★★★★

  • Aviva

    ★★★★

  • Ouija: Blood Ritual

    ★★

  • Relaxing Old Footage With Joe Pera

    ★★★★½

  • My Influences

    ★½

  • Capone

    ★★★★½

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★

  • Morning Has Broken

  • New York New York

    ★★★

  • Arkansas

    ★★★½

  • DAU. The Empire. Novel One: Return Of The Prodigal Son

    ★★★½

  • DAU. Three Days

    ★★★★

  • Call Center Blues

    ★★★

  • The Voice in Your Head

    ★★★★½

  • A Period Piece

  • Runon

    ★★★★½

  • Still Wylde

    ★★

  • Waffle

    ★½

  • Hiplet: Because We Can

    ★★★

  • Face to Face Time

  • My Darling Vivian

    ★★½

  • TFW No GF

    ★★

  • Amor Fati

    ★★½

  • Non Western

    ★★★½

  • Intimate Distances

    ★★★★½

  • Pyrale

    ★★★★

  • An Unusual Summer

    ★★★★½

  • Some Kind of Connection

    ★★★★

  • The Marriage Project

    ★★★★½

  • DAU. Nora Mother

    ★★★★

  • Himala: A Dialectic for Our Times

    ★★★★

  • On Hold

    ★★½

  • The Last Dance

    ★★★★

  • Rubicón

    ★★★½

  • Obāchan

    ★★★½

  • Invisible Paradise

    ★½

  • Brothers: A Family Film

    ★★

  • The Last One

    ★★★½

  • The Inner Mountain

    ★★½

  • The Price of Happiness

    ★★★★

  • An Ordinary Country

    ★★★½

  • A Horse Has More Blood Than a Human

    ★★★★½

  • Gone Home

    ★★★½

  • Pripyat Piano

    ★★★★½

  • Spaces

    ★★★★½

  • My Own Landscapes

    ★★★½

  • The Reel 11004

    ★★★★½

  • Sanfield

    ★★★½

  • Le Grand Viveur

    ★★★★½

  • Correspondence

    ★★★★

  • The Quarry

    ★★

  • Chunky Shrapnel

    ★★★★½

  • Mat and Her Mates

    ★★★

  • My Heart Can't Beat Unless You Tell It To

    ★★★★

  • Parental Leave

    ★★★★½

  • Soft

    ★★★

  • No Longer Human

  • Deviation

    ★★★★

  • France Against the Robots

    ★★★★½

  • Sincerely Louis C.K.

    ★★½

  • Father of the Bride

    ★★

  • Sangha

    ★★★★½

  • Single

    ★★

  • Modern Whore

    ★½

  • Ecstasy

    ★½