Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ½

  • Saw X

    ★★★

  • The Creator

    ★★★★

  • Passing Time

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ½

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • You People

    ★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Adult Swim Yule Log

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Talk to Me

    ½

  • The Perfumier

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • All Quiet on the Western Front

  • The Menu

    ★★★½

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Master Gardener

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Light Oneiric

  • Nope

  • The Gray Man

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Stars at Noon

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Men

    ★½

  • Senior Year

  • Morbius

    ½

  • X

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Uncharted

    ★½

  • This Is Going to Hurt

    ★★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Licorice Pizza

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

  • Come and Learn with Pibby!

  • Squid Game

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Dune

  • Zátopek

    ★★★

  • Windstorm: The Great Hurricane

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Black Widow

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Nose

    ★★

  • Huldra

    ★★★½

  • Censor

    ★½

  • Bobo the Monkey