Sort by
  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Miley Cyrus - Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

    ★★★★

  • j-hope IN THE BOX

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • Bros

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • After Ever Happy

  • Not Okay

    ★★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★½

  • Crush

    ★★★½

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Weekend Away

    ★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★½

  • After We Fell

  • BLACKPINK: The Movie

  • Luca

    ★★★★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • After We Collided

    ½

  • Dating Amber

    ★★★½

  • The Half of It

    ★★★½

  • Your Name Engraved Herein

    ★★★½

  • Spree

    ★★½

  • Miss Americana

    ★★★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★★

  • Downton Abbey

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Hustlers

    ★★★½

  • K-12

    ★★★★

  • Goodbye Mother

    ★★★

  • Bring the Soul: The Movie

    ★★★★★

  • Ma

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★½

  • Rocketman

    ★★★½

  • Aladdin

    ★★★½

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

    ★★★★★

  • After

  • Booksmart

    ★★★★½

  • Happy Death Day 2U

    ★★★½

  • Isn't It Romantic

    ★★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★½

  • Beats

    ★★★★

  • Fyre

    ★★★

  • Escape Room

    ★★★

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

    ★★★★★