Sort by
  • Nope

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • The House

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • The King's Man

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • No Time to Die

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Dune

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Benedetta

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Cruella

    ★★

  • Nobody

    ★★★

  • Stay Out of the Attic

  • Black Box

    ★★

  • Bobo the Monkey

  • Hillbilly Elegy

  • Freaky

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

  • Another Round

    ★★★★

  • How I Became a Superhero

    ★★

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

  • Twins in Paradise

  • Teddy

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★

  • Possessor

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Spree

    ★★★★

  • Goldman v Silverman

  • Dracula

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • The Gentlemen

    ★★

  • 1917

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • The Fall

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Downton Abbey

    ★★

  • Jojo Rabbit

  • Knives Out

    ★★★

  • Color Out of Space

    ★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★★

  • K-12

  • Martin Eden

    ★★★

  • Steven Universe: The Movie

  • The Two Popes

    ★★★

  • Joker

    ★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★

  • Ad Astra

    ★★

  • It Chapter Two

  • Erica

  • Vivarium

    ★★

  • Anima

  • Child's Play

  • Midsommar

    ★★

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★

  • The Little Soul

  • Matthias & Maxime

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • The Bare Necessity

    ★★★

  • The Lighthouse

    ★★★

  • A Hidden Life

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★

  • The Dead Don't Die

    ★★

  • Chernobyl

  • Yesterday

  • Come to Daddy

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★