• Squid Game

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Soul

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★

  • Tenet

    ★★★★★

  • The Old Guard

    ★★★★

  • Hamilton

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★½

  • Onward

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★

  • Frozen II

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • The Lion King

    ★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Us

    ★★★★

  • Good Boys

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★

  • Mary Poppins Returns

    ★★★½

  • Aquaman

    ★★★½

  • Bird Box

    ★★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • Venom

    ★★★½

  • A Star Is Born

    ★★½

  • A Simple Favor

    ★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★★

  • Christopher Robin

    ★★★★

  • The Meg

    ★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Ready Player One

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★★

  • Love, Simon

    ★★★★★

  • Annihilation

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★

  • The Post

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★

  • Coco

    ★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Gerald's Game

    ★★★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★★

  • Molly's Game

    ★★★★½

  • It

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★

  • A Bad Moms Christmas

    ★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★