Sort by
  • The Marvels

    ½

  • Solita

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★★★

  • Pickman's Model

    ★★★

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★½

  • Lot 36

    ★★★½

  • Nocebo

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Smile

    ★★½

  • V/H/S/99

    ★★

  • My Son Hunter

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Glorious

    ★★★½

  • Nope

    ★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Black Bird

    ★★★★★

  • The Leech

    ★★★

  • Terror on the Prairie

    ★★★½

  • Vengeance

    ★★★

  • What Is a Woman?

    ★★★★★

  • The Greatest Lie Ever Sold: George Floyd and the Rise of BLM

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Men

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

    ★★

  • Deep Water

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Monstrous

    ★★½

  • Deadstream

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Dog

    ★★★

  • Shut In

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Something in the Dirt

    ★★★½

  • Resurrection

    ★★★½

  • Dual

    ★★★½

  • Speak No Evil

    ★★★½

  • Watcher

    ★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Swan Song

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Dexter: New Blood

    ★★★★

  • Antlers

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Silent Night

    ★★

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Copshop

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Card Counter

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★½

  • Belfast

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • What Josiah Saw

    ★★★½