Sort by
  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★

  • Men

    ★★★

  • Our Father

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Insecure: The End

    ★★★★★

  • Nicole Byer: BBW (Big Beautiful Weirdo)

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Luca

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • The Little Things

    ★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • The Croods: A New Age

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • OPAL

    ★★★½

  • Earwig and the Witch

    ★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • American Pie Presents: Girls' Rules

  • Nomadland

    ★★★

  • Unpregnant

    ★½

  • The Binge

  • Adventure Time: Distant Lands

    ★★★★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★

  • I May Destroy You

    ★★★★★

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★★★

  • Hollywood

    ★★★★

  • The Half of It

    ★★★½

  • Trolls World Tour

    ★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★

  • The Photograph

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★½

  • The Social Dilemma

    ★★

  • Promising Young Woman

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★½

  • Spree

    ★★★½

  • Daytime Noir

    ★★★★½

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★½

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★½

  • Bombshell

    ★★★½

  • Spies in Disguise

    ★★★½

  • Queen & Slim

    ★★★★★

  • Let It Snow

    ★★

  • Frozen II

    ★★½

  • Swiped to Death

    ★★½

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★½

  • In the Tall Grass

    ½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Hustlers

    ★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★★

  • The Platform

    ★★★★½

  • K-12

    ★★★

  • The King

    ★★½

  • Joker

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★½

  • Hair Love

    ★★★½

  • Aziz Ansari: Right Now

    ★★½