Mads has logged 27 entries for films during May 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Recreation

Recreation

1914
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Commune

The Commune

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Love, Death & Robots: The Drowned Giant

Love, Death & Robots: The Drowned Giant

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Love, Death & Robots: Life Hutch

Love, Death & Robots: Life Hutch

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Love, Death & Robots: All Through the House

Love, Death & Robots: All Through the House

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Love, Death & Robots: The Tall Grass

Love, Death & Robots: The Tall Grass

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Love, Death & Robots: Snow in the Desert

Love, Death & Robots: Snow in the Desert

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Love, Death & Robots: Pop Squad

Love, Death & Robots: Pop Squad

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Love, Death & Robots: Ice

Love, Death & Robots: Ice

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
True Romance

True Romance

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Love, Death & Robots: Automated Customer Service

Love, Death & Robots: Automated Customer Service

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
One Week

One Week

1920
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Play House

The Play House

1921
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Waterworld

Waterworld

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Richard Jewell

Richard Jewell

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Crawl

Crawl

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Out of Tune

Out of Tune

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Letter Room

The Letter Room

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
A Man Comes Home

A Man Comes Home

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
RoboCop

RoboCop

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
RoboCop 3

RoboCop 3

1993
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
RoboCop 2

RoboCop 2

1990
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
RoboCop

RoboCop

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Oldboy

Oldboy

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Sympathy for Lady Vengeance

Sympathy for Lady Vengeance

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Oldboy

Oldboy

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Sympathy for Mr. Vengeance

Sympathy for Mr. Vengeance

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry