Sort by
  • BEEF

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Copenhagen Cowboy: Nightcall with Nicolas Winding Refn

    ★★★

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Stutz

    ★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★½

  • Spirited

    ★★★

  • The Murmuring

    ★½

  • The Viewing

    ★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★★

  • Pickman's Model

    ★½

  • The Outside

    ★★½

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Lykkelige omstændigheder

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • The Kingdom: Exodus

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Sr.

    ★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★

  • Alle for fire

    ★★★½

  • Groot Takes a Bath

    ★★½

  • Groot's Pursuit

    ★★★

  • The Little Guy

    ★★★

  • Groot's First Steps

    ★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★½

  • Prey

    ★★★

  • Magnum Opus

    ★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★★

  • Toscana

    ★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Morbius

    ★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Nobody Knows Casper

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Windfall

    ★★½

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • Pam & Tommy

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★

  • Ivalu

    ★★½

  • The Super Bob Einstein Movie

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • The King's Man

    ★★★