Sort by
  • Strange Way of Life

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • BEEF

  • Renfield

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • boygenius: the film

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Swarm

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • The Weeknd: Live at SoFi Stadium

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Scrapper

    ★★★★

  • Shortcomings

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Cat Person

    ★★★

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • Plane

    ★★½

  • This Place Rules

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Disenchanted

    ★½

  • Ozzy's Dungeon

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Sick

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★

  • Bros

    ★½

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • They/Them

    ★½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Swallowed

    ★★½

  • We Cry Together

  • Fire Island

    ★★★½