Sort by
  • Shards of Moon

    ★★★½

  • The Nun II

  • Retribution

    ★★½

  • VOLCANO

    ★★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Circus Maximus

    ★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Command Z

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Questions of the Universe and the Answers We Attempt to Tell You

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Kandahar

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fool's Paradise

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Landscape with Invisible Hand

    ★★★½

  • Passages

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★

  • Inventor Crazybrains and the Girl Called Bird

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Oak Thorn & the Old Rose of Love

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Argentina, 1985

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • The Wild Panda

    ★★★★★

  • Clerks III

    ★★★

  • Beast

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★