• LEGO Star Wars Summer Vacation

    ★★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Pam & Tommy

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Ignore It

    ★★★★

  • Antlers

    ★★½

  • Midnight Mass

    ★★★

  • Squid Game

    ★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★

  • Old

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Shark Beach With Chris Hemsworth

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Forever Purge

    ★★

  • Loki

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Spiral: From the Book of Saw

  • The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • LEGO Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • Rebecca

    ★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★

  • Enola Holmes

  • Monday

  • Sharks vs. Dolphins: Blood Battle

  • The Kissing Booth 2

  • Hamilton

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Onward

    ★★★★

  • Emma.

    ★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Little Women

    ★★★½

  • The Confession Killer

  • Frozen II

    ★★★★

  • Doctor Sleep

  • Unbelievable

    ★★★★

  • Downton Abbey

    ★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★½

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★★

  • Hair Love

    ★★★★★

  • Descendants 3

    ★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★½

  • The Lion King

  • Annabelle Comes Home

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too