Sort by
  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★★½

  • Family Switch

    ★★★½

  • As Aventuras de Poliana: O Filme

    ½

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★★

  • Napoleon

    ★★★

  • The Marvels

    ★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • The Girl Who Killed Her Parents: The Confession

    ★★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Sister Death

    ★★★

  • The Exorcist: Believer

  • Totally Killer

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★

  • V/H/S/85

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Love at First Sight

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★½

  • Quiz Lady

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★

  • Priscilla

    ★★★★★

  • Saltburn

    ★★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Adventure Time: Fionna & Cake

    ★★★★★

  • Killer Book Club

    ★★

  • Angela

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Lost Sofia

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Once Upon a Studio

    ★★★★★

  • Miraculous: Ladybug & Cat Noir, The Movie

    ★★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • The Crowded Room

    ★★★★★

  • My Fault

    ★★

  • Elemental

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • May December

    ★★★★★

  • Fanfic

    ★½

  • Strange Way of Life

    ★★★★

  • Love & Death

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Tiny Beautiful Things

    ★★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • Prom Pact

    ★★½

  • Clock

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★

  • Bottoms

  • A Good Person

    ★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Barbie: Skipper and the Big Babysitting Adventure

    ★★½

  • Reality

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Maybe I Do

    ★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★½