Sort by
  • See How They Run

    ★★★★

  • Beast

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Morbius

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Sing 2

    ★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • Clifford the Big Red Dog

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★½

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Belfast

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • The Loud House Movie

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Lamb

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • The Forever Purge

    ½

  • Luca

    ★★★

  • Loki

    ★★★★

  • F9

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Yes Day

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Freaky

    ★★½

  • Run

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • Project Power

    ★★

  • Greenland

    ★★★

  • #Alive

    ★★★

  • Artemis Fowl

    ½