Sort by
  • Matt Rife: Natural Selection

    ★★

  • Temple of Film: 100 Years of the Egyptian Theatre

    ★★★★

  • Now and Then - The Last Beatles Song

    ★★★★

  • Old Dads

    ★★★

  • PAW Patrol: The Mighty Movie

    ★★★★½

  • The Burial

    ★★★½

  • Reptile

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★½

  • The Flash

    ★½

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • About My Father

    ★★★

  • Bama Rush

    ★½

  • Depp V Heard

    ★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • Ghosted

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Air

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Father's Day

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★★

  • Murdaugh Murders: A Southern Scandal

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Fair Play

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Harry & Meghan

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Sebastian Maniscalco: Is it Me?

    ★★★

  • Blue's Big City Adventure

    ★★★½

  • Making All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • She Said

    ★★★

  • The Watcher

    ★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★

  • The Redeem Team

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Earthworm

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • The Swimmers

    ★★★★

  • Blonde

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Empire of Light

    ★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • House of Hammer

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

    ★★★½

  • Day Shift

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Magnum Opus

    ★★½