Sort by
  • Avatar 5

    ½

  • Avatar 4

    ½

  • Avatar 3

    ½

  • Joker: Folie à Deux

    ½

  • After Everything

    ½

  • Barbie

    ½

  • Conann

  • Murder Mystery 2

    ½

  • Finding Sandler

    ½

  • Avatar: The Way of Water

    ½

  • Halloween Ends

    ½

  • Blonde

  • Bros

    ½

  • Don't Worry Darling

    ½

  • After Ever Happy

    ½

  • Nope

    ½

  • American Carnage

    ½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ½

  • Anything's Possible

    ½

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ½

  • The Gray Man

    ½

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

    ★½

  • Where the Crawdads Sing

    ½

  • Boo, Bitch

    ½

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ½

  • Dangerous Liaisons

    ½

  • Dave Chappelle: What's in a Name?

    ½

  • Hello, Goodbye, and Everything in Between

    ½

  • Girl in the Picture

    ½

  • Persuasion

  • Mr. Malcolm's List

    ½

  • Minions: The Rise of Gru

    ½

  • Would It Kill You to Laugh? Starring Kate Berlant + John Early

  • The Man from Toronto

    ½

  • Revealer

    ½

  • Rise

    ½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ½

  • Love & Gelato

    ½

  • The Princess

    ½

  • The Sea Beast

    ½

  • In Her Name

  • The Wrath of God

    ½

  • Jerry & Marge Go Large

    ½

  • Spiderhead

    ½

  • Nude Tuesday

  • Night of the Coconut

  • Pete Davidson Presents: The Best Friends

    ½

  • Vengeance

    ½

  • Beyond Infinity: Buzz and the Journey to Lightyear

  • My Fake Boyfriend

    ½

  • Ante... Sundaraniki!

    ½

  • Gladbeck: The Hostage Crisis

    ★½

  • Halftime

    ½

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★

  • Lightyear

    ½

  • Ms. Marvel

    ½

  • Irma Vep

    ★½

  • Father of the Bride

    ½

  • Major

    ½

  • Fire Island

  • Hustle

    ½

  • Vikram

    ½

  • South Park the Streaming Wars

    ½

  • Pistol

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ½

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Showing Up

  • Interceptor

    ½

  • Obi-Wan Kenobi

    ½

  • Close

  • Broker

    ★★