Sort by
  • Break War

    ★½

  • Desperado

    ★★★

  • One More Shot

    ★★★½

  • Ban Drugs

    ★★½

  • Silent Night

    ★★★½

  • Sniper 3 Dawn

    ★½

  • Evil Hunter

    ★★

  • Jigen Daisuke

    ★★★½

  • China Super Police

  • Ballerina

    ★★½

  • Di Renjie Secret Soldier Borrows the Road

    ★½

  • The Killer

    ★★

  • The Equalizer 3

    ★★½

  • Lamb Game

    ★★★½

  • The Comeback

    ★★½

  • Fight Against Evil 2

    ★★★★

  • Resident Evil: Death Island

    ★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★

  • Extraction 2

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fast X

    ★½

  • Ghost Sniper

    ★★★

  • Shin Kamen Rider

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Sayen

    ★★

  • The Assassin

    ★★★

  • Kill Boksoon

    ★★★

  • Fist of the Condor

    ★★★½

  • King of Snipers

    ★★★

  • Sakra

    ★★★

  • Sniper: Vengeance

    ★★★

  • Plane

    ★★★

  • JUNG_E

    ★★★

  • The Big 4

    ★★★

  • My Name Is Vendetta

    ★★½

  • Lost Bullet 2

    ★★★½

  • I am a SWAT woman

    ★★★

  • Accident Man: Hitman's Holiday

    ★★★★

  • Blackout

    ★½

  • The Ghost

    ★★

  • Lou

    ★★

  • Project Wolf Hunting

    ★★★½

  • Sisu

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★

  • Battlefield: Fall of The World

    ★½

  • Athena

    ★★★★

  • Air Force The Movie: Danger Close

    ★★★

  • The Violence Action

    ★½

  • Day Shift

    ★★★

  • Warriors of Future

    ★★★

  • Carter

    ★★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • The Hidden Fox

    ★★½

  • Alienoid

    ★★★

  • The Gray Man

    ★½

  • Fierce Cop

    ★★★½

  • Bad City

    ★★★★

  • Mat Kilau

    ★★

  • The Princess

    ★★★½

  • The Witch: Part 2. The Other One

    ★★½

  • Eye for an Eye

    ★★★★

  • Interceptor

    ★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • George Carlin's American Dream

  • The King of Sniper in Northeast

    ★★½

  • Song of the Assassins

    ★★★½

  • The Takedown

  • Blind War

    ★★★

  • The Assistant

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • Yaksha: Ruthless Operations

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½