• No Time to Die

    ★★★½

  • Mystic River

    ★★★★

  • Loki

    ★★½

  • Gran Torino

    ★★★★

  • Four Lions

    ★★★★

  • Black Death

    ★★★½

  • A Serious Man

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★★

  • Shooting the Past

    ★★★½

  • And Then There Were None

    ★★★★

  • Once Upon a Time in America

    ★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★★

  • What We Did on Our Holiday

    ★★★

  • Import/Export

    ★★★½

  • What's Eating Gilbert Grape

    ★★★½

  • Evil

    ★★★★

  • Titanic

    ★★★★

  • Gladiator

    ★★★★½