Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Bill Burr: Paper Tiger

Bill Burr: Paper Tiger

2019
×
Read the review Edit this entry  
23
Loki

Loki

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Four Lions

Four Lions

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Black Death

Black Death

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
Read the review Edit this entry  
11
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
Read the review Edit this entry  
05
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Shooting the Past

Shooting the Past

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
And Then There Were None

And Then There Were None

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Once Upon a Time in America

Once Upon a Time in America

1984
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
What We Did on Our Holiday

What We Did on Our Holiday

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Import/Export

Import/Export

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Gladiator

Gladiator

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Passion of the Christ

The Passion of the Christ

2004
×
Read the review Edit this entry  
03
Tenet

Tenet

2020
×
Read the review Edit this entry  
03
Warriors

Warriors

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Bone Tomahawk

Bone Tomahawk

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Van Helsing

Van Helsing

2004
×
Read the review Edit this entry  
21
Tenet

Tenet

2020
×
Read the review Edit this entry  
19
Terminator: Dark Fate

Terminator: Dark Fate

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Stand by Me

Stand by Me

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Perfect Strangers

Perfect Strangers

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Greenland

Greenland

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry