• Spider-Man

    ★★★★

  • The Glimmer Man

    ★★

  • Pale Rider

    ★★★½

  • Harry Potter and the Philosopher's Stone

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Hey Arnold! The Jungle Movie

    ★★★½

  • Born to Raise Hell

  • Cry Macho

    ★★★½

  • Lock, Stock and Two Smoking Barrels

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★½

  • Exit Wounds

    ★★★

  • Monster

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★½

  • Injustice

    ★★½

  • Point of No Return

    ★★½

  • Censor

    ★★★½