• Senior Year

    ★★½

  • Our Father

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • 365 Days: This Day

    ½

  • Choose or Die

  • Metal Lords

    ★★½

  • Return to Space

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★

  • UMMA

    ★★

  • X

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • Juvenile Justice

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Gangubai Kathiawadi

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Kimi

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★

  • All of Us Are Dead

    ★★★

  • Hatching

    ★★½

  • Donkeyhead

    ★★★

  • Downfall: The Case Against Boeing

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★

  • The House

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Book of Love

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The Reflection of a Loner

    ★★½

  • Teka-Teki Tika

    ★★

  • The King's Man

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Cinta Pertama, Kedua & Ketiga

    ★★

  • Akhirat: A Love Story

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • One Night Stand

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Sing 2

    ★★★½

  • Adele One Night Only

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Ciao Alberto

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • We Couldn't Become Adults

    ★★★

  • Love Hard

    ★★½

  • Red Notice

    ★★

  • Encanto

    ★★★★

  • American Girl

    ★★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Maya and the Three

    ★★★★★

  • Flip a Coin: ONE OK ROCK Documentary

    ★★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • A World Without

    ★★

  • Cosmic Dawn

    ★★

  • Photocopier

  • The Rescue

    ★★★★