Sort by
  • Babylon

  • Zen – Grogu and Dust Bunnies

  • I Didn't Mean To Haunt You

  • Letterboxed

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Deterioration of Memory

  • My Father's Dragon

    ★★★½

  • Entergalactic

    ★★★★

  • The State Funeral of HM Queen Elizabeth II

    ½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Bros

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Medicament Never Stop Never Stopping

  • Pearl

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • BILOXI, MISSISSIPPI

    ★★★★

  • We Cry Together

    ★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★½

  • Vikram

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Men

    ★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Our Father

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Crush

    ★★★½

  • The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

    ★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Freshman Year

    ★★★½

  • Deep Water

    ★½

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Bubble

  • Uncharted

    ★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • Marry Me

    ★★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★½

  • Dual

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★½