• No Time to Die

    ★★★½

  • Pride & Prejudice

    ★★★★

  • True Romance

    ★★★★

  • The Player

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Great Train Robbery

    ★★★½

  • A Woman Under the Influence

    ★★★★★

  • Legally Blonde

    ★★★

  • Elevator to the Gallows

    ★★★★½

  • Game of Thrones: The Story So Far

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • The Karate Kid

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Phone Booth

    ★★

  • Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby

    ★★

  • Luca

    ★★★

  • The Greatest Showman

    ½