Sort by
  • Wish

    ★★★

  • The Marvels

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★★½

  • Leave the World Behind

    ★★★★½

  • Mr. Blake At Your Service!

    ★★★½

  • It's a Wonderful Knife

    ★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★★

  • Motomarine

  • Mickey and Friends: Trick or Treats

    ★★★½

  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★★

  • Le poids de l'apparence

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★★

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★½

  • Solo

    ★★★★

  • Days of Happiness

    ★★★

  • The Nun II

    ★½

  • Priscilla

    ★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal Person

    ★★★★

  • Stane

    ★★★½

  • NYAD

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • El Conde

    ★★★★

  • Dylan's New Nightmare

    ★★★

  • Ahsoka

    ★★★½

  • Printemps Papillon

  • A Respectable Woman

    ★★★½

  • LEGO Disney Princess: The Castle Quest

    ★★★

  • Strays

  • My Mother's Men

    ★★½

  • The Passenger

    ★★★½

  • Yannick

    ★★★★

  • Transylvanie

    ★★★½

  • Puppet Man

    ★★★½

  • The Nolberto Method

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • The Wonderful World of Mickey Mouse: Steamboat Silly

    ★★★½

  • Aporia

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Red Rooms

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★½

  • Secret Invasion

    ★★★

  • Rock Hudson: All That Heaven Allowed

    ★★★★

  • Carl's Date

    ★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Amy Schumer: Emergency Contact

    ★★★

  • The Flash

    ★★★★

  • Once Upon a Studio

    ★★★★

  • Stan Lee

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Richelieu

    ★★★★

  • Cover Your Ears

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½