Sort by
  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Master Gardener

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • White Noise

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Stars at Noon

    ★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Crimes of the Future

    ★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Enys Men

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★½

  • This Much I Know to Be True

    ★★★★

  • Dark Glasses

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • You Won't Be Alone

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • The King's Man

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Memoria

    ★★½

  • The Death of David Cronenberg

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Mad God

    ★★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★

  • After Yang

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Luca

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★

  • F9

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Nobody

    ★★½

  • The Scary of Sixty-First

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★½

  • El Planeta

    ★★★★

  • Strawberry Mansion

    ★★★★