Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • The Boy and the Heron

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • The Out-Laws

    ★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★½

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – Aau's Song

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – The Bandits of Golak

    ★★★

  • Star Wars: Visions – The Spy Dancer

    ★★★★★

  • Star Wars: Visions – Journey to the Dark Head

    ★★★★½

  • Star Wars: Visions – In the Stars

    ★★½

  • Star Wars: Visions – I Am Your Mother

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – Screecher's Reach

    ★★★★½

  • Star Wars: Visions – Sith

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Chang Can Dunk

    ★★★

  • The Deepest Breath

    ★★★

  • Theater Camp

  • Infinity Pool

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Entergalactic

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★★

  • The Swimmers

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Wonder

    ★★★★

  • I Came By

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Ice Merchants

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Embrace the Panda: Making Turning Red

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • The House

    ★★★★

  • Bidoof's Big Stand

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★