ecesumosa has logged 15 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Suspiria

Suspiria

2018
×
★½
Edit this entry  
27
The Platform

The Platform

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
25
Fargo

Fargo

1996
×
★★½
Edit this entry  
25
The Shining

The Shining

1980
×
★★★★★
Edit this entry  
22
Mommy

Mommy

2014
×
★★★★
Edit this entry  
21
Malena

Malena

2000
×
★★★
Edit this entry  
20
The Game Changers

The Game Changers

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
19
Fantastic Planet

Fantastic Planet

1973
×
Edit this entry  
17
La Jetée

La Jetée

1962
×
Read the review Edit this entry  
17
Little Women

Little Women

2019
×
★★★
Edit this entry  
17
Big Fish

Big Fish

2003
×
★★★★
Edit this entry  
16
Psychout for Murder

Psychout for Murder

1969
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Twelve Monkeys

Twelve Monkeys

1995
×
★★★½
Edit this entry  
14
Contagion

Contagion

2011
×
★½
Edit this entry  
02
Portrait of a Lady on Fire

Portrait of a Lady on Fire

2019
×
Edit this entry